İade ve Geri Ödeme politikası

Lazer En İyi Fiyat'a hoş geldiniz! Her satın alma işleminizde memnuniyetinizi sağlamaya kararlıyız. İade ve Geri Ödeme Politikamız, laserchina.com web sitemizden satın alma işlemi yaptığınızda haklarınız ve yükümlülükleriniz konusunda netlik ve şeffaflık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Lütfen sipariş vermeden önce bu politikayı dikkatlice okuyun. Malların iadesi için lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin ve ürün kalitesi sorunu değilse iade nakliye ücreti müşteri tarafından ödenmelidir.

1. İade

Herhangi bir nedenle satın alma işleminizden tamamen memnun kalmazsanız, siparişinizi aldıktan sonra 30 gün içinde iade işlemi başlatabilirsiniz. İadeye hak kazanabilmeniz için ürünün kullanılmamış, orijinal ambalajında ​​ve aldığınız haliyle aynı durumda olması gerekir. Kişiselleştirilmiş veya kişiye özel ürünler gibi belirli öğelerin, varışta kusurlu veya hasar görmüş olmadıkça iadeye uygun olmayabileceğini lütfen unutmayın.

2. Geri ödemeler

İadeniz alınıp incelendikten sonra, geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini size bildireceğiz. Onaylanırsa geri ödemeniz işleme koyulacak ve 5-7 iş günü içinde orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır. Gönderim ücretlerinin iade edilmediğini ve geçerli iade gönderim masraflarının geri ödemenizden düşüleceğini lütfen unutmayın.

3. İade Süreci

İade işlemini başlatmak için lütfen şu adresten Müşteri Desteği ekibimizle iletişime geçin: info@laserchina.com Sipariş numaranız ve iade nedeniniz ile birlikte. Ekibimiz, ürünü nasıl iade edeceğiniz konusunda size daha fazla talimat verecektir. Lütfen ürünün nakliye sırasında hasar görmesini önlemek için güvenli bir şekilde paketlendiğinden emin olun.

4. İşlem Süresi

İade ettiğiniz ürünü aldıktan sonra, iadenizi işleme koymamız ve geri ödemenizi gerçekleştirmemiz için lütfen 3 iş günü bekleyin. Bu süreçte gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

5. Değişim Politikası

Maalesef şu an için takas hizmeti sunmuyoruz. Bir ürünü farklı bir boyut, renk veya stil ile değiştirmek isterseniz, iade işlemini başlatmanızı ve istediğiniz ürün için yeni bir sipariş vermenizi öneririz.

Nakliye

Müşterilerimize açık ve şeffaf nakliye bilgileri sağlamaya çalışıyoruz. Gönderim politikamız aşağıdaki ayrıntıları içerir:

1. Nakliye Yöntemleri

Varsayılan olarak, tüm siparişler için deniz taşımacılığı nakliyesi sunuyoruz. Ancak talep üzerine hava taşımacılığı veya hızlandırılmış nakliye gibi alternatif nakliye yöntemleri de mevcut olabilir. Alternatif nakliye seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen Müşteri Desteği ekibimizle iletişime geçin.

2. Nakliye Süresi

Siparişler genellikle ödeme alındıktan sonraki 3 iş günü içinde işleme alınır. Ancak işlem sürelerinin sipariş hacmine ve ürünün stok durumuna göre değişebileceğini lütfen unutmayın. Siparişiniz işleme alındıktan sonra takip bilgilerini içeren bir gönderim onayı e-postası alacaksınız.

3. Teslimat süresi

Siparişinizin teslimat süresi bulunduğunuz yere ve seçilen gönderim yöntemine bağlıdır. Siparişleri hemen teslim etmeye çalışıyoruz ancak teslimat için lütfen 14 güne kadar süre tanıyın. Gümrük işlemleri veya sert hava koşulları gibi kontrolümüz dışındaki faktörler nedeniyle gecikmeler meydana gelebilir.

4. Uluslararası Nakliye

Seçili ülkelere uluslararası nakliye hizmeti sunuyoruz. Uluslararası siparişler, varış ülkesinin uyguladığı ek gümrük harçlarına, vergilere veya ithalat vergilerine tabi olabilir. Bu masraflar müşterinin sorumluluğundadır ve satın alma fiyatına veya nakliye ücretlerine dahil değildir. Siparişinizle ilgili olası ücretler hakkında daha fazla bilgi için lütfen yerel gümrük idarenize danışın.

5. Takip Bilgileri

Siparişiniz kargoya verildikten sonra, teslimatınızın ilerleyişini takip edebilmeniz için e-posta yoluyla bir takip numarası alacaksınız. Siparişiniz gönderildikten sonra takip bilgilerinin kullanılabilir hale gelmesinin 24 saat kadar sürebileceğini lütfen unutmayın.

Bize ulaşın

İade ve Geri Ödeme Politikamız hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen şu adresten Müşteri Destek ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin: info@laserchina.com Size yardımcı olmak ve Lazer En İyi Fiyat ile alışveriş deneyiminizin olumlu olmasını sağlamak için buradayız.

Bu Politikada Değişiklikler

Bu İade ve Geri Ödeme Politikasını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın güncelleme veya değiştirme hakkını saklı tutuyoruz. Herhangi bir değişiklik web sitemizde yayınlandıktan hemen sonra geçerli olacaktır. Güncellemeler için lütfen bu politikayı düzenli aralıklarla inceleyin.

laserchina.com'a sipariş vererek, bu İade ve Geri Ödeme Politikasında belirtilen hüküm ve koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara uymayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

Lazer En İyi Fiyatını seçtiğiniz için teşekkür ederiz!