Ana Sayfa - Ürünler - Lazer Kaynağı - CW Fiber Lazer

En iyi CW Fiber Lazer Kaynağı | 300-80000W Yüksek Güçlü Fiber Lazer

Sürekli dalga fiber lazerler olarak da bilinen yüksek güçlü CW fiber lazer kaynakları, lazer kesim, kaynak ve eritme gibi ileri üretim alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu fiber lazerler, malzeme işleme için termal bir etki oluşturmak üzere malzemeye odaklanmış yüksek güçlü bir lazer ışını kullanır. Yüksek güçlü CW fiber lazer kaynakları, tek modlu CW fiber lazerlere ve çok modlu sürekli dalga fiber lazerlere ayrılabilir. Şu anda endüstriyel sınıf tek modlu ve çok modlu sürekli dalga fiber lazerler, 20 kW ve 500 kW'a kadar maksimum çıkış güçlerine sahip olabilir.

CW fiber lazer kaynakları, özellikle lityum piller için lazer kaynağı için oldukça dayanıklıdır. Lityum piller, elektrikli araçların genel araç performansını doğrudan belirleyen temel bileşenleridir. Üretim ekipmanlarının hassasiyeti ve otomasyonu, pillerin kalitesini, verimliliğini ve tutarlılığını doğrudan etkiler. Bu nedenle üreticilerin kaynak mukavemeti, ışın kalitesi, kaynak etkisi ve stabilite konusunda yüksek gereksinimleri vardır. Hiç şüphe yok ki CW fiber en iyi seçimdir.

Lityum pillerin kaynaklanması gereken ana parçaları kabuk, elektrot kulağı, patlamaya dayanıklı film ve pil paketidir. Fiber lazer kaynak teknolojisi, emniyet valfi yapılarının sızdırmazlık kaynağı, kapak plakası sızdırmazlık kaynağı, çıkış kulak kaynağı, kulak montaj kaynağı ve akü paketi bağlantı kaynağı için kullanılabilir.

Lazer kesim alanında CW fiber lazer kaynaklarımız mükemmel ışın kalitesine ve stabiliteye sahiptir. CW fiber lazer kaynakları, kalın plakaların daha hassas kesilmesini sağlayarak işleme verimliliğini büyük ölçüde artırabilir.

Yüksek güçlü CW fiber lazer kaynakları, paslanmaz çelik, karbon çeliği, alüminyum, bakır vb. gibi çok çeşitli metal malzemelerin kesme, kaynaklama, delme, temizleme, kaplama ve eklemeli imalatı için yaygın olarak uygulanabilir.

2024 En İyi CW Fiber Lazer Kaynağı Satılık!

satın almak 300W-80000W CW fiber lazer kaynağı Doğrudan En İyi Fiyat üreticisinden, uygun fiyatlı ve ucuz fiyatla.

Tüm sonuçlar gösteriliyor

300W – 6000W CW Fiber Lazer Kaynağı | Tek Modül Serisi

Oy 0 5 dışına
Konum $1,399.00 Toplu Alıcı İçin.
Raycus'un 300W ila 6000W aralığını kapsayan üçüncü nesil tek modlu sürekli dalga fiber lazer kaynaklarıyla tanışın.

6000W – 80000W CW Fiber Lazer Kaynağı | Çoklu Modül Serisi

Oy 0 5 dışına
Konum $99.00 Toplu Alıcı İçin.
Raycus 6000W-80000W Yüksek Güçlü CW Fiber Lazer Kaynağıyla tanışın. Bu lazer kaynağı, yüksek elektro-optik dönüşüm verimliliği (>%40), mükemmel

Daha Fazla Ürün Yükleniyor, Önceden Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Oy 0 5 dışına
Konum $9.99 Toplu Alıcı İçin.
Ürün hazır olmasına rağmen henüz sitemize yüklenmemiştir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin; size daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyarız.