En iyi DPSS UV Lazer Kaynağı | 3W 5W 10W 15W 20W 25W 30W

355nm dalga boyuna sahip UV lazerler çeşitli endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kısa dalga boyu, kısa darbe süresi, mükemmel ışın kalitesi, yüksek hassasiyet ve yüksek tepe gücü gibi çeşitli avantajlar sunarlar. Yeşil ve kızılötesi lazerlerle karşılaştırıldığında UV lazerler, daha kısa dalga boylarından dolayı malzemelerde daha küçük termal etkiye ve daha yüksek emilim oranlarına sahiptir. Bu onları malzemelerin "soğuk işlenmesi" için ideal kılar.

UV lazerlerin diğer lazer türlerine göre benzersiz avantajları vardır. İşleme sırasında termal stresi sınırlayabilir, iş parçasına verilen hasarı azaltabilir ve bütünlüğünü koruyabilirler. Hatta moleküler zincir yapılarını doğrudan değiştirebiliyorlar, bu da onları mikro ve nano ölçekte ısıya duyarlı malzemelerin ultra hassas şekilde işlenmesine uygun hale getiriyor. UV lazerler özellikle seramik, cam, plastik ve kağıt gibi metalik olmayan malzemelerin işlenmesinde etkilidir.

Belirli uygulamalarda, UV lazerler yumuşak plastiklerin, esnek baskılı devre kartlarının (FPC'ler) ve bunların poliimid gibi alt katman malzemelerinin işlenmesinde kullanışlıdır. Bu malzemeler hassas işleme için UV lazerlere ihtiyaç duyar ve kızılötesi lazerlerle işlenemez.

UV lazerlerin küçük ışın boyutundan ve düşük termal stres özelliklerinden yararlanan diğer bir uygulama ise mikro delmedir. UV lazerler, dikey bir ışının alt tabakaya doğrudan odaklanmasıyla 10μm kadar küçük delikler açabilir.

Seramik işleme için UV lazerler, hassasiyetleri ve ince seramik işlemenin gereksinimlerini karşılama yetenekleri nedeniyle önemlidir. CO2 ve yeşil lazerler aynı düzeyde hassasiyete ulaşamazlar. UV lazerler seramiklerin markalanması, kesilmesi ve delinmesi için kullanılır.

Özetle, 355nm dalga boyuna ve 3W ile 25W arasında değişen güce sahip UV lazerler, hem metal hem de metalik olmayan malzemelerin hassas şekilde işlenmesini gerektiren endüstriyel uygulamalar için mükemmel bir seçimdir.

2023 En İyi DPSS UV Lazer Kaynağı Satılık!

satın almak 3W-30W dpss uv lazer kaynağı Doğrudan En İyi Fiyat üreticisinden, uygun fiyatlı ve ucuz fiyatla.

Tüm sonuçlar gösteriliyor

3W – 5W Hava Soğutmalı DPSS UV Lazer Kaynağı | LARK Serisi

Oy 0 5 dışına
Konum $2,399.00 Toplu Alıcı İçin.
JPT LARK Serisinden Hava Soğutmalı DPSS UV Lazer Kaynağıyla Tanışın. Bu lazer kaynağı hava soğutmalı bir yapıya sahiptir.

3W – 30W Su Soğutmalı DPSS UV Lazer Kaynağı | MÜHÜR Serisi

Oy 0 5 dışına
Konum $1,199.00 Toplu Alıcı İçin.
Mükemmel ışın kalitesi ve mükemmel nokta özellikleri sunan SEAL Serisi UV lazer kaynakları. Entegre tasarımı

Daha Fazla Ürün Yükleniyor, Önceden Bilgi İçin Bize Ulaşın.

Oy 0 5 dışına
Konum $9.99 Toplu Alıcı İçin.
Ürün hazır olmasına rağmen henüz sitemize yüklenmemiştir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin; size daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyarız.